Basia Dyk.png

Cześć!

Nazywam się Basia Dyk i jestem fotografką. Wierzę, że dobry portret to efekt dobrej współpracy, a autorem zdjęcia nie jest tylko fotograf, ale tez osoba fotografowana. Dlatego tak ważnym etapem - prócz samej sesji - jest ten, w którym się poznajemy. Spotykamy się na kawie online i rozmawiamy. Poznaję Cię. Twoje potrzeby, motywacje, lęki. Poczucie humoru, kompleksy, pasje. Gadamy o wszystkim i o niczym. Po co? Żeby się poznać. Żeby na sesji był tylko luz i dobra zabawa. Żeby na sesji nie myśleć o lepszym profilu, ale o efekcie końcowym. O wszystkim tym, co chcemy światu pokazać

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do mnie! Pogadamy, zadasz pytania, ja odpowiem. Bez spinki, bez zobowiązań. Nie znamy się, ale to nie ma żadnego znaczenia. Do usłyszenia? 🙂

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Historii słów kilka...

Kiedy robiłam dyplom na kierunku zarządzania produktem, a potem zarządzania projektami nie przyszło mi do głowy, że kiedykolwiek przekuję swoją pasję w biznes, a produktem, który będę rozwijać będzie właśnie fotografia.. I tak samo moim życiowym projektem. 

Tak się w końcu musiało stać - krótko po tym jak w 2017 roku ukończyłam studia w Akademii Fotografii w Warszawie postanowiłam zrezygnować z pracy w banku i całkowicie poświęcić się fotografii.

Z fotografią związana jestem od prawie 20 lat, a moja pasja do niej ciągle ewoluuje. Zaczęło się hobbystycznie, od fotografii podróżniczej. Kiedy w moim świecie zaczęły pojawiać się dzieci, naturalnie  przyszedł czas na fotografię dziecięcą i okolicznościową. Od ponad 2 lat pracuję również w studio. Od początku współtworzę z mężem bloga kulinarnego i z tego też zrodziła się wielka pasja do fotografii kulinarnej -> foodshoot.

Kocham i uprawiam prawie każdy rodzaj fotografii, ale najbardziej kocham portretować ludzi. Przychodzą do mnie i dają się poznać w różnych rolach, są na różnych etapach życia. Każdy jest inny, ma inne potrzeby, ich życiem kierują inne motywacje. Każdy ma w sobie to coś, co go indywidualizuje, coś bardzo osobistego, swoistą prawdę, a ta - wierzę - jest ukryta w emocjach. Zwykle czekam, aż zapomną o "lepszym profilu"i wtedy naciskam spust migawki.

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci oraz  opiekunką dwóch sierściuchów. W wolnej chwili.... nie mam takich:) Kiedyś może rozwinę ten wątek. Tymczasem zapraszam serdecznie! 

Kontakt

Potrzebujesz profesjonalnej sesji? Zbliża się 18tka chrześniaczki? A może chcesz zrobić dla siebie coś miłego? Poznajmy się!

Tel. kom.: +48 669 859 148