historii słów kilka...

Kiedy robiłam dyplom na kierunku zarządzania produktem, a potem zarządzania projektami nie przyszło mi do głowy, że kiedykolwiek przekłuję swoją pasję w biznes, a produktem, który będę rozwijać będzie właśnie fotografia.. I tak samo moim życiowym projektem. Tak się w końcu musiało stać - krótko po tym jak w 2017 roku ukończyłam studia w Akademii Fotografii w Warszawie postanowiłam zrezygnować z pracy w banku i całkowicie poświęcić się fotografii.

Z fotografią związana jestem od prawie 20 lat, a moja pasja do niej ciągle ewoluuje. Zaczęło się hobbystycznie, od fotografii podróżniczej. Kiedy w moim świecie zaczęły pojawiać się dzieci, naturalnie  przyszedł czas na fotografię dziecięcą i okolicznościową. Od ponad 2 lat pracuję również w studio. Od początku współtworzę z mężem bloga kulinarnego i z tego też zrodziła się wielka pasja do fotografii kulinarnej. Moje prace można obejrzeć tu: www.ztalerzazdjete.pl oraz na blogu Kulinarne Perwersje.

Kocham i uprawiam prawie każdy rodzaj fotografii, ale najbardziej kocham portretować ludzi. Przychodzą do mnie ludzie i dają się poznać w różnych rolach, są na różnych etapach życia. Każdy jest inny, ma inne potrzeby, ich życiem kierują inne motywacje. Każdy ma w sobie to coś, co go indywidualizuje, coś bardzo osobistego, swoistą prawdę, a ta - wierzę - jest ukryta w emocjach. Zwykle czekam, aż zapomną o "lepszym profilu"i wtedy naciskam spust migawki.

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci oraz  opiekunką dwóch sierściuchów. W wolnej chwili.... nie mam takich:) Kiedyś może rozwinę ten wątek. Tymczasem zapraszam serdecznie! 

Jakieś pytania?

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

tel.kom: 0048 669 859 148                 e-mail: basia.dyk@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now