jednym słowem...
Fotografując staram się pokazać świat, jakiego sami byście nie zobaczyli. 
historii słów kilka...

Fotografią zajmuję się nią od prawie 15 lat, a moja pasja do niej ciągle ewoluuje. Zaczęło się hobbystycznie, od fotografii podróżniczej, potem przyszedł czas na dziecięcą i okolicznościową, a od 2 lat pracuję również w studio. Od początku współtworzę z mężem bloga Kulinarne Perwersje i z tego też zrodziła się wielka pasja do fotografii kulinarnej.

Ukończyłam studia podyplomowe w Akademii Fotografii w Warszawie i to dało początek działalności profesjonalnej.

krótko o tym co robię i jak to robię...

Robiąc portrety chcę wyciągnąć prawdę o fotografowanych ludziach. Wierzę w to, że ich prawdziwa strona ukryta jest w emocjach. Czekam aż zapomną o lepszym profilu i wtedy wciskam spust migawki.

W czasie sesji skupiam się na Tobie i tworzonych kadrach. Najważniejsze dla mnie są atmosfera w czasie pracy i współpraca z fotografowaną osobą. Ma być przyjemnie, a przy tym efektywnie. 

 

Fotografując żywność (zobacz: Kulinarne Perwersje) całą energię skupiam na składnikach. Prócz kunsztu kucharza, to one decydują o finalnym wrażeniu i smaku. Do sesji przygotowuję się szukając inspiracji niekoniecznie kulinarnych. Szukam światła dla form, barw, kompozycji, które układam w często oderwany od rzeczywistości sposób traktując fotografowaną żywność bardziej jak modela, przedmiot sztuki, aniżeli jedynie coś, co zaspokaja jedną z podstawowych potrzeb. 

Potrzebujesz profesjonalnej sesji? Zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Telefon: 0048 669 859 148                 E-mail: basia.dyk@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now