top of page
Zrzut ekranu 2023-02-14 o 08.30.07.png

 

 

Zarezerwuj termin już dziś!

Napisz, lub po prostu zadzwoń.

Chętnie spotkam się niezobowiązująco i opowiem więcej!

Tel: 0048 669 859 148

Warszawa, Polska

Potrzebujesz sesji, ale nie bardzo wiesz jakiej? - Zarezerwuj "Konsultację". W ciągu 30 min opowiesz mi o swoich potrzebach, a ja zaproponuję najlepsze rozwiązanie

arrow&v

Twoja wiadomość została wysłana

Parę słów o...

Fotografia portretu to efekt pewnego procesu tworzenia. To nie jest efekt zwolnienia spustu migawki w wyniku którego rejestruje się rzeczywistość.

To prawda, to emocje, to historia. To gest, spojrzenie, grymas twarzy. Unikalne dla każdej osoby.

 

W swojej pracy koncentruję się na modelce, bo to ją mam przeprowadzić przez cały proces. Fotografia to medium. Od nas zależy o czym będzie opowiadać i jaką informację przekaże światu. Rozpoznanie tego celu jest kluczem do udanej sesji. A osiągnięcie tego celu jest możliwe tylko dzięki dobrej współpracy, bo dobry portret ma dwóch autorów.

 

U mnie nie ma nudy. Jest praca, ale jest też zabawa. Dobra muzyka i dobry humor, to moje narzędzia pracy - są tak samo ważne jak sprawny sprzęt.

 

Słucham Cię, obserwuję, poznaję. Ty mnie słuchasz, obserwujesz, poznajesz. Dobra współpraca przed sesją gwarantuje sukces w czasie sesji. Sesja to tylko zbieranie materiału. Wtedy już wiem o Tobie tyle, aby z Tobą efektywnie pracować. Wiem co lubisz, a czego unikasz. Znam Twój lepszy profil oraz cechy, które chcesz zachować dla siebie. Wiem, co wyeksponować, a co zostawić w cieniu. Wiem, jakiego efektu oczekujesz. Czego wymagasz od siebie i od fotografii przedstawiającej Ciebie.

 

Nazywam się Basia Dyk i jestem fotografką. Ty prowadzisz biznes i jesteś jego twarzą. To powód, dla którego powinnyśmy się spotkać. Powiedz mi, co chcesz powiedzieć światu, a ja to pokażę.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Historii słów kilka...

Kiedy robiłam dyplom na kierunku zarządzania produktem, a potem zarządzania projektami nie przyszło mi do głowy, że kiedykolwiek przekuję swoją pasję w biznes, a produktem, który będę rozwijać będzie właśnie fotografia.. I tak samo moim życiowym projektem. 

Tak się w końcu musiało stać - krótko po tym jak w 2017 roku ukończyłam studia w Akademii Fotografii w Warszawie postanowiłam zrezygnować z pracy w banku i całkowicie poświęcić się fotografii.

Z fotografią związana jestem od prawie 20 lat, a moja pasja do niej ciągle ewoluuje. Zaczęło się hobbystycznie, od fotografii podróżniczej. Kiedy w moim świecie zaczęły pojawiać się dzieci, naturalnie  przyszedł czas na fotografię dziecięcą i okolicznościową. Od kilku lat pracuję również w studio. Od początku współtworzę z mężem bloga kulinarnego i z tego też zrodziła się wielka pasja do fotografii kulinarnej -> foodshoot.

Kocham i uprawiam prawie każdy rodzaj fotografii, ale najbardziej kocham portretować ludzi. Przychodzą do mnie i dają się poznać w różnych rolach, są na różnych etapach życia. Każdy jest inny, ma inne potrzeby, ich życiem kierują inne motywacje. Każdy ma w sobie to coś, co go indywidualizuje, coś bardzo osobistego, swoistą prawdę, a ta - wierzę - jest ukryta w emocjach. Zwykle czekam, aż zapomną o "lepszym profilu"i wtedy naciskam spust migawki.

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą trójki dzieci oraz opiekunką dwóch sierściuchów. W wolnej chwili.... nie mam takich:) Kiedyś może rozwinę ten wątek. Tymczasem zapraszam serdecznie! 

bottom of page