150936935_1043894352767002_2876114515184252517_n_edited.jpg

Kasia

Basia, fotografka, która wydobywa wnętrze, charakter i osobowość na zdjęciach

Miałam ogromną przyjemność współpracować z Basią. Widząc jej post i zrealizowane sesje skontaktowałam się z Basią w celu wykonania dla mnie sesji typu biznes. To co świadczy o profesjonaliźmie to to, że Basia chciała mnie wcześniej poznać, omówić dokładnie co konkretnie chcę, jaki mam typ osobowości. Ustaliłyśmy styl zdjęć i pozy. Tak więc mogłam się do tej sesji przygotować. Sesja poszła nam bardzo sprawie. Basia wiedziała co chce zrobić, instruowała mnie, pomagała w dobrym ustawieniu. Na bieżąco miałyśmy pogląd zdjęć. Atmosfera była świetna.

Gorąco polecam współpracę z Basią. To świetna fotograf i fajna kobieta. Jestem pewna, że skorzystam z jej talentu kolejny raz Basiu dziękuję.

Rafał

"Sesja zdjęciowa z Basią to czysta przyjemność. Jej wyczucie stylu i dopasowanie do osoby sprawia, że powstają nie zdjęcia, a dzieła sztuki, które w niezwykły sposób zatrzymują na wieczność chwile z naszego życia. dziękuję Basia!"

 

DSC_7610_bd_male.jpg
DSC_6704_pp_male_insta.jpg

Ania

"Swoim ciepłem i podejściem potrafi stworzyć na tyle komfortowe warunki, że odziana jedynie w białe płótno prześcieradła, czujesz się niezwykle swobodnie. To właśnie talent Basi w połączeniu z atmosferą, którą tworzy, daje tak niesamowite efekty. Nieświadomie zanurzasz się w rozmowie z Basią, podczas gdy spust migawki cały czas pracuje, tworząc cuda. Nie czułam żadnego skrępowania w jej towarzystwie - już po chwili rozmowy i pierwszych zdjęciach zapomniałam o obawie, która mi towarzyszyła wchodząc do studia. Dzieląc się cennymi wskazówkami, doskonale wiedziała jak wyeksponować kształty kobiecego ciała, bez ich przesadnego eksponowania. Magiczne, eteryczne, subtelne i delikatne kadry. Właśnie na tym mi zależało. ✨

Nieustannie zachwycam się talentem Basi- jej obiektyw widzi świat, spojrzeniem, którego zazdroszczę🖤

W mojej głowie już stoją w kolejce pomysły- od Basi harmonogramu zależy, po który sięgniemy w najbliższym czasie. Can’t wait!"

14_lipca_Kaśka_Lipa-299_oryg_pp_kopia_edited.jpg

Kasia

"Profesjonalistka z pasją, przed którą otwierasz się sama, nie wiedząc kiedy. Genialnie wyczuwa chwilę zatrzymując emocje, czyli to co najprawdziwsze w każdym z nas. Niesamowicie ciepła i pełna pozytywnej energii. Każda kolejna sesja - tylko z Basią"

Justyna

 

"W obiektywie Basi każdy czuje się wyjątkowy. Basia jest profesjonalistką , ma świetne oko i mega artystyczną , kreatywną duszę . Kończąc jedną sesję już miałyśmy pomysł na kolejną na pewno wrócę"

justa.jpg

Karolina

 

"Profesjonalizm i spokój Basi sprawił ze wszelkie wątpliwości i strach zniknęły a pojawiła się mega energia i fun. Dla mnie było to fajne doświadczenie pozwalające poznać siebie z nowej ciekawej strony"

DSC_7251_pp_male.jpg
sylwia.jpg

Sylwia

"Sesja ślubna solo to duże wyzwanie ale nie z Basią:) Przyjacielska atmosfera i otwarte serce to gwarancja dobrej zabawy i pamiątkę na całe życie.  Może niedługo będzie sesja brzuszkowa;)"

Karolina

 

"Tylko na zdjęciach Basi podobam się sobie.  Atmosfera podczas sesji pełna bezpieczeństwa , ufam jej pomysłom i wyczuciu. Uwielbiam zdjęcia i osobę, regularnie wracam po więcej"

DSC_4085_male 2_edited_edited.png
Asia Kisiel.jpg

Joasia

Basia - w 101% PROFESJONALISTKA z PASJĄ, dbająca o najmniejsze szczegóły na każdym etapie współpracy. Wybór zdjęć to trudna decyzja :)

Pìęknie jest zrobić sobie lub innej osobie prezent - nawet bez szczególnej okazji - w postaci sesji fotograficznej i poczuć sie jak milion dolarów przed obiektywem Basi